Nejprodávanější produkty

Kategorie

Information

Výrobci

Slevy

Aktuálně nejsou žádné zlevněné produkty.

Seznam produktů výrobce ASAM-SA

Asam-sa

Ponuka spoločnosti sa zameriava na autodiely, spotrebný materiál, náhradné diely pre osobné a nákladné automobily, a to ako na domácom trhu tak aj na export. Hlavný sortiment sú brzdové kotúče vetrané a nevetrané, čapy riadenia, riadiace tyče, náboje kolies, bubny a spojkové sady, spojovacie zariadenia (zámky, ťažné háky) vzduchové filtre, olejové filtre, palivové filtre, kabínové filtre. S viac než 35 rokmi skúseností v tejto oblasti, rovnako ako integrovaný produkčný systém, ktorý obsahuje ako primárny tak aj sekundárny sektor, sú vyrábané podľa požiadaviek zákazníka kované a liaté ingoty a finálne diely a zostavy. Kvalitu týchto výrobkov garantuje certifikát ISO TS 16949 od roku 2007.

Asam ako výrobca

 Asam-sa ako výrobca v rôznych odvetviach ponúka kvalitné náhradné diely pre osobné a úžitkové vozidlá v kvalite originálnych dielov. V prvom rade Asam-sa je dodávateľ dielov  pre značku DACIA a Renault. Samozrejme výroba týchto kvalitných dielov nezastala iba pri týchto vozidlách, ale široký sortiment produkcie značky Asam-sa pokračuje pri európskych značkách ako Citroen, Peugeot, Fiat, Ford, Audi, Volkswagen, Seat, Škoda , Opel, Alfa Romeo , BMW, Mercedes-Benz, Volvo. Výroba aj tak zďaleka nekončí pri ponuke náhradných dielov pre európske značky. Portfólio ponúka taktiež náhradné diely pre ázijske značky do ktorých bezmála patria Chevrolet, Honda, Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki a Toyota. Kvalita týchto výrobkov je zaručená certifikátmi ako je ISO , AFER a podobne. Taktiež dlhodobé pôsobenie na domácom a zahraničnom trhu preukazuje vysokú profesionalitu a znalosť problematiky v automobilovom priemysle.

Asami vlastné desiatky moderných zlievárenských linky s automatickým lisovaním a efektívne indukčné pece, najväčší v tejto časti krajiny. Asami SA ma laboratória kde sa špecializuje na chemické analýzy, mechanické skúšky kovov , spektrálne a metalografické analýzy mechanických skúšok a meraní tvrdosti.


Asami kováreň je vybavena veľkokapacitnýmy lismy, až 1000 ton a maxi stlačením 10,000 ton . To umožňuje náročný proces výroby veľmi zložitých súčastí. Formy sme použili pre kované výrobky a sú interne navrhnuté a vyrobené asam špecialistami v našej predajni. Kovačská dielňa má 2 stredné kapacitné pece, čo zaisťuje optimálnu ohrev polotovaru vyrobeného výrobku a vysokú kvalitu kované časti.


Našou filozofiou je výsledkom takmer 100 rokov v tomto odvetví, obsahuje jednoduché, ale efektívne pravidlá ovplyvňujúce každej časti nášho podnikania:


Rešpekt pre našich partnerov
Štandardy kvality
Špecializácie
Zníženie nákladov o technické a technologické aktualizácie

Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 769 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 769 položek