Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Dodacie podmienky

Dodávky predmetu plnenia budú podľa dostupnosti produktu a prevádzkových možností predávajúceho realizované v čo najkratšom možnom termíne, obyčajne 1 - 4 pracovných dní v Slovenskej Republike.

Objednávky expedujeme (pripravíme, zabalíme a odovzdáme kuriérovi alebo zamestnancovi pošty) maximálne do 24 hodín od objednania v pracovných dňoch, ak je tovar skladom. Pod expedíciou tovaru rozumieme čas, kedy zabalení balík preberajú od nás doručovacie spoločnosti.Až potom sa počíta čas na doručenie Vašej zásielky a to podľa zmluvných podmienok jednotlivých prepravných spoločností (Slovenská pošta - 3 až 5 pracovné dni, kuriér UPS - 1 pracovný deň).

Objednávky prijaté do 14 hodiny sú expedované (pripravené, zabalené a odovzdané kuriérovi alebo zamestnancovi pošty) v prípade dostupnosti tovaru ešte v ten istý deň.

Miesto odberu je stanovené na základe objednávky kupujúceho. Za splnenie dodávky sa považuje dodanie predmetu na uvedenú adresu alebo na pobočku Slovenskej pošty. Dopravu na adresu určenia zaisťuje predávajúci cez partnerov Slovenská pošta a UPS. Zásielka s tovarom obsahuje daňový doklad-faktúru, doklad o zaplatení treba vyžiadať od doručovacích spoločností - Slovenská pošta, UPS.

Predávajúci nezodpovedá za oneskorené dodanie tovaru a poškodenie zavinené Slovenskou poštou a kurierskou službou UPS Slovakia.

 

 

Náklady na dopravu tovaru rozlišujeme podľa zvoleného spôsobu prepravy:

 

V cene poštovného je zahrnuté aj balné!